mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz
intimissimi
Gravírujeme a frézujeme

Laserové gravírování a frézování do ryteckých materiálů

Popisujeme rytecké materiály jako jsou dřevo, plast, sklo, kov vašim jménem, logem, fotkou, obrázkem či ornamentem. Používáme totiž moderní metodu, kterou je laserové gravírování. Mezi jeho přednosti patří vysoká kvalita, trvanlivost, odolnost a zdravotní nezávadnost.

Vytvoření plakety pro nejlepšího zaměstnance roku nebo štítek na sportovní poháry a medaile pro nás není problém. Laserové gravírování je jednoduchý a rychlý způsob, jak vámi požadovaný text či logo vypálit laserovým paprskem do materiálu, z něhož se už nikdy nesmaže.

Laserové gravírování slouží například pro výrobu jmenovek, plaket, identifikačních či průmyslových štítků, inventárních štítků, firemních interiérových a exteriérových cedulí nebo psích známek. Díky této moderní technologii si také můžete nechat vytvořit originální reklamní a dárkové předměty jako například propisky či přívěšky na klíče (jejichž nabídku najdete v našem katalogu reklamních předmětů). Pamatujte – gravírovaná reklama je výborný způsob, jak vylepšit image vaší firmy.

Laserovým frézováním neboli 3D reklamou vám vytvoříme plastická písmena, loga, číslice, symboly, piktogramy, znaky o různých tloušťkách, barvách a povrchových úpravách (lesk, mat).

gravírujeme a frézujeme laseremreklamní plastické 3D logoreklamní plastické 3D písmena3D nesvítící reklama

KONTAKT
BB DESIGN s.r.o.
U Solných mlýnů 28
779 00  Olomouc
IČ: 25869426 DIČ: CZ25869426
Zápis v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 23625

mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz

Provozní doba:
dle telefonických objednávek

BB_DESIGN_certifikat_edb