mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz
Hlavička
Hlavička_2
Hlavička_3
Hlavička_4
reklamní plastické 3D logo
reklamní plastické 3D písmena
3D nesvítící reklama
gravírujeme a frézujeme laserem
Gravírujeme a frézujeme

Popisujeme rytecké materiály jako jsou dřevo, plast, sklo, kov vašim jménem, logem, fotkou, obrázkem či ornamentem. Používáme totiž moderní metodu, kterou je laserové gravírování. Mezi jeho přednosti patří vysoká kvalita, trvanlivost, odolnost a zdravotní nezávadnost.

Vytvoření plakety pro nejlepšího zaměstnance roku nebo štítek na sportovní poháry a medaile pro nás není problém. Laserové gravírování je jednoduchý a rychlý způsob, jak vámi požadovaný text či logo vypálit laserovým paprskem do materiálu, z něhož se už nikdy nesmaže.

Laserové gravírování slouží například pro výrobu jmenovek, plaket, identifikačních či průmyslových štítků, inventárních štítků, firemních interiérových a exteriérových cedulí nebo psích známek. Díky této moderní technologii si také můžete nechat vytvořit originální reklamní a dárkové předměty jako například propisky či přívěšky na klíče (jejichž nabídku najdete v našem e-shopu),. Pamatujte – gravírovaná reklama je výborný způsob, jak vylepšit image vaší firmy.

Laserovým frézováním neboli 3D reklamou vám vytvoříme plastická písmena, loga, číslice, symboly, piktogramy, znaky o různých tloušťkách, barvách a povrchových úpravách (lesk, mat).

KONTAKT
BB DESIGN s.r.o.
U Solných mlýnů 28
779 00  Olomouc
IČ: 25869426 DIČ: CZ25869426
Zápis v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 23625

mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz

Provozní doba:
PO – PÁ 8.00 – 16.00 hod.
BB_DESIGN_certifikat_edb