mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz
intimissimi
Kdo jsme

Reklamní agentura BB DESIGN působí v Olomouci již od roku 1998, nejprve jako fyzická osoba Mgr. Tomáš Budín – BB DESIGN a od roku 2000 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Své nápady a zkušenosti v reklamě jsme realizovali na mnoha zakázkách po České republice a na Slovensku. Snaha o zlepšení fungování firemních procesů a otevření nových obchodních příležitostí nás vedla v roce 2002 k certifikaci firmy podle evropské normy pro řízení jakosti ISO 9001. Po zajištění vlastního sídla firmy a vybudování vlastních kancelářských a výrobních prostorů jsme se v roce 2008 přestěhovali na adresu U Solných mlýnů 28 v Olomouci-Holici, kde působíme doposud.

Pilířem naší činnosti jsou kreativita, grafické návrhy tiskovin, komerčních reklam a signmaking neboli výroba reklamy na technologiích, které sami vlastníme. Tiskneme plnobarevně, na různé materiály, v neomezených velikostech a bez ohledu na množství. Povrch tisku chráníme laminací proti mechanickému poškození a UV záření s 3 letou zárukou na stálobarevnost. Záleží nám na vysoké kvalitě barevného podání tiskových výstupů. Materiál dále zpracováváme řezáním, gravírováním, frézováním, svařováním a dle přání osazujeme LED komponenty. Následně provádíme kompletaci všech prvků do finální podoby reklamy a na přání vám zajistíme také odbornou montáž. Jsme malá firma, která umí uspokojit nejen přání malých živnostníků, ale i náročné projekty velkých firem. Za léta praxe v oboru jsme získali potřebné know-how, které aplikujeme při realizaci zakázek. Na ceně zakázky se většinou se klientem domluvíme. Naše profese je naším koníčkem a naším cílem je spokojenost zákazníka.

Pro upevnění vztahů s vašimi obchodními partnery vám nabízíme široký sortiment zajímavých dárků a reklamních předmětů, které najtede v našem katalogu http://www.giftsplus.cz/. Na přání vám také provedeme označení reklamních předmětů vaším logem laserem, plnobarevným tiskem, tampoprintem, sítotiskem, výšivkou nebo ražbou.

 

Za tým BB DESIGN s.r.o.

Mgr. Tomáš Budín

KONTAKT
BB DESIGN s.r.o.
U Solných mlýnů 28
779 00  Olomouc
IČ: 25869426 DIČ: CZ25869426
Zápis v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 23625

mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz

Provozní doba:
dle telefonických objednávek

BB_DESIGN_certifikat_edb