mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz
intimissimi
Výroba razítek zn. COLOP

Laserová výroba samobarvících razítek COLOP a nových polymerů (otisků) do starších razítek do 24 hodin

Chcete si nechat vyrobit nové razítka nebo vyměnit starý polymer (otisk) s poduškou ve starém razítku do 24 hodin? Obraťte se na nás! Výroba razítek značky COLOP je u nás na profesionální úrovni a v široké nabídce různých typů si jistě vyberete podle svého přání.

Každá firma i úřady mají svá razítka. Mnozí úředníci i klienti totiž vyžadují kromě podpisu také právě razítko. Naše razítka COLOP vyrobená laserovým gravírováním mají perfektní otisk a moderní design a dotvářejí tak celkový image firmy.

A proč si nechat vyrobit razítka právě u nás? Naše výroba razítek zahrnuje nejširší sortiment samobarvících razítek. Námi vyrobená razítka mají vyměnitelné jednobarevné i vícebarevné polštářky nebo také okénko pro umístění vašeho loga či firemních údajů.

Nabízíme celý sortiment, razítka COLOP různých velikostí a typů, od malých kapesních, přes datumová nebo číslovací razítka, až po velká plastová či kovová razítka. Pokud chcete razítka v netradiční formě, máme pro vás kuličková pera s razítkem či razítka s antibakteriální ochranou.

Více informací – viz. KONTAKTUJTE NÁS.

KONTAKT
BB DESIGN s.r.o.
U Solných mlýnů 28
779 00  Olomouc
IČ: 25869426 DIČ: CZ25869426
Zápis v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 23625

mobil: +420 603 553 081
e-mail: obchod@bbdesign.cz

Provozní doba:
dle telefonických objednávek

BB_DESIGN_certifikat_edb